Rádi byste zboží viděli dřív,
než za něj zaplatíte?

Nebo potřebujete zboží hned, ale výplata vám přijde až za týden? Proto je tu Kup Najisto.

Jak to funguje

Výhody služby

Klid

Klid a pohodlí

Máte možnost vidět a vyzkoušet zboží dříve než ho zaplatíte.

Čas

Netlačí vás čas

Máte dostatek času, abyste si rozmysleli, zda si zboží ponecháte, nebo vrátíte do e-shopu.

Peníze

S placením nemusíte spěchat

Můžete využít služby Rozklad a díky tomu lépe řídit Váš rozpočet.

Jistota

Jistota vrácení peněz

Pokud zboží vrátíte, nemusíte se obávat o vrácení peněz, nebo na ně dlouho čekat.

S Kup Najisto zboží vidíte a vyzkoušíte dřív, než ho zaplatíte.

Díky tomu máte stejnou jistotu při nakupování na internetu jako při nákupu v kamenném obchodě.

Jak to funguje

1. Vyberete si a objednáte zboží

V e-shopu si vyberete zboží a jako platební metodu zvolíte Kup Najisto.

Budete přesměrováni na platební bránu, kde vyplníte požadované údaje aby jste již další nákup nemuseli a stačilo vám jen vyplnit heslo.Služby Kup Najisto Vám automaticky vytvoří profil, kde budete mít přehled o svých platbách a objednávkách.

2. Doma si ho vyzkoušíte

Pokud si zboží necháte, fakturu zaplaťte do termínu splatnosti uvedeném v námi zaslaném emailu, nebo využijte možnosti platbu rozložit.

Pokud zboží nechcete, pošlete ho nebo vraťte v původním stavu zpět do e-shopu.

3. Zaplatíte nebo vrátíte

Zboží vám e-shop pošle buď spolu s fakturou, nebo vám faktura přijde e-mailem. Splatnost na faktuře nemusí odpovídat skutečné splatnosti, kterou vám určila služba Kup Najisto. Rozhodující je datum splatnosti, které vám pošleme e-mailem.

Doma máte dva týdny na rozhodnutí, zda si zboží ponecháte nebo vrátíte do e-shopu.

Podrobné informace

Pro menší nákupy s Kup Najisto nejsou požadovány žádné doklady. U dražších nákupů může být požadováno rodné číslo nebo číslo občanského průkazu. Tato data potřebujeme pro ověření Vaší totožnosti. My za Vás platíme zboží e-shopu ihned a potřebujeme vědět, za koho platíme. Ochrana je to i pro Vás, neboť si na Vaše jméno nemůže jen tak někdo objednat zboží. Nemusíte mít obavy o svá data, komunikace je šifrovaná a data uchováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Žádosti posuzujeme individuálně na základě mnoha kritérií, která vyhodnocujeme z dostupných dat o zákazníkovi. Pokud zákazník není schválen pro platbu s Kup Najisto, může si vybrat jinou platební metodu. Pokud je schválen potvrdí sms kódem platbu a objednávka je ukončena.
Číslo účtu Kup Najisto: 99550247/0100

Zboží vám přijde spolu s fakturou, na které budete mít uvedeno vše: číslo účtu, kam zaplatit, variabilní symbol platby (číslo faktury) - abychom správně identifikovali, že je platba od vás i datum splatnosti. Během celého procesu nákupu vás budeme informovat emaily, ve kterých budou taktéž uvedeny údaje potřebné pro zaplacení faktury. Pokud byste měli s platbou jakýkoliv problém, kontaktujte nás na info@kupnajisto.cz nebo na chatu webu kupnajisto.cz. V případě, že zboží neuhradíte včas, pošleme vám upomínku e-mailem, kterou zaplaťte co nejdříve. Pokud od vás neobdržíme platbu ani poté, pošleme vám poštou dopis s upomínkou a k vašemu dluhu bude připočítán poplatek 150 Kč za náklady s tím spojené. Pokud nezaplatíte ani po této výzvě, budeme nuceni zahájit vymáhací proces v rámci zákonných možností.
Pokud jste zjistili, že vám vybrané zboží nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodů do 2 týdnů vrátit. Zboží musí být nepoškozené a v původním obalu. V případě vrácení zboží neplatíte celou fakturu, ale pouze poplatek 39 Kč za využití Kup Najisto.
Lhůta 2 týdny na vyzkoušení zboží s Kup Najisto se počítá od předpokládaného data doručení zboží. V případě, že z nějakého důvodu obdržíte zboží později a nemáte dostatek času na jeho vyzkoušení či zaplacení, napište nám na info@kupnajisto.cz, uveďte variabilní symbol vaší objednávky a my váš problém individuálně posoudíme a lhůtu pro zaplacení případně posuneme.