Rádi byste zboží viděli dřív,
než za něj zaplatíte?

Nebo potřebujete zboží hned, ale výplata vám přijde až za týden? Proto je tu Kup Najisto.

Jak to funguje

Výhody služby

Klid

Klid

Máte možnost vidět zboží dříve (případně ho vyzkoušet), než ho zaplatíte.

Čas

Čas

Máte dostatek času, abyste si v klidu domova rozmysleli, zda si zboží ponecháte, nebo vrátíte do e-shopu.

Peníze

Peníze

Můžete odložit platbu a díky tomu lépe řídit Váš rozpočet.

Jistota

Jistota

Pokud zboží vrátíte, nemusíte se obávat o vrácení peněz, nebo na ně dlouho čekat.

S Kup Najisto zboží vidíte a vyzkoušíte dřív, než ho zaplatíte.

Díky tomu máte stejnou jistotu při nakupování na internetu jako při nákupu v kamenném obchodě.

Jak to funguje

1. Vyberete si a objednáte zboží

V e-shopu si vyberete zboží do stanoveného limitu (5 000 - 30 000 Kč). Jako platební metodu zvolíte Kup Najisto.

Budete přesměrováni na platební bránu. Pokud jste členem Klubu, potvrdíte nákup pouze heslem. Pokud nejste členem, vyplníte požadované údaje, které jsou nutné pro schválení služby a dokončíte objednávku.

2. Doma si jej vyzkoušíte

Pokud si zboží necháte, fakturu zaplatíte do termínu splatnosti, nebo můžete využít možnosti si platbu dále za poplatek odložit nebo platit na splátky.

Pokud zboží nechcete, vrátíte ho v původním stavu zpět do e-shopu.

3. Zaplatíte nebo vrátíte

Zboží vám pošle e-shop buď spolu s fakturou, případně vám faktura přijde e-mailem. Splatnost na faktuře nemusí odpovídat skutečné splatnosti, která je pro členy Klubu delší. Rozhodující je datum splatnosti, které vám pošleme e-mailem.

Doma máte dva týdny na rozhodnutí, zda si zboží ponecháte nebo vrátíte do e-shopu.

Za tuto jistotu při nakupování z pohodlí domova zaplatíte jen 39 Kč servisní poplatek.

Podrobné informace

Pro menší nákupy s Kup Najisto nejsou požadovány žádné doklady. U dražších nákupů může být požadováno rodné číslo nebo číslo občanského průkazu. Tato data potřebujeme pro ověření Vaší totožnosti. My za Vás platíme zboží e-shopu ihned a potřebujeme vědět, za koho platíme. Ochrana je to i pro Vás, neboť si na Vaše jméno nemůže jen tak někdo objednat zboží. Nemusíte mít obavy o svá data, komunikace je šifrovaná a data uchováváme v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.
Žádosti posuzujeme individuálně na základě mnoha kritérií, která vyhodnocujeme z dostuných dat o zákazníkovi. Pokud zákazník není schválen pro platbu s Kup Najisto, může si vybrat jinou platební metodu. Pokud je schválen potvrdí sms kódem platbu a objednávka je ukončena.
Poplatek za službu je 39 Kč bez ohledu na výši nákupu. Platíte za odložení platby o 2 týdny a možnost vidět zboží před jeho zaplacením. Poplatek je připsán k faktuře za zboží a platíte ho tedy až spolu s fakturou do 2 týdnů po nákupu. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, nebudete platit za vrácené zboží, ale pouze poplatek 39 Kč za využití Kup Najisto. Žádné další poplatky neúčtujeme.
Pro první nákup je limit 5.000 Kč. Pro členy Kup Najisto Klubu je limit vyšší.
Číslo účtu Kup Najisto: 99550247/0100

Zboží vám přijde spolu s fakturou, na které budete mít vše uvedeno: číslo účtu, kam zaplatit, variabilní symbol platby (číslo faktury) - abychom správně identifikovali, že je platba od vás i datum splatnosti. Během celého procesu nákupu vás budeme informovat emaily, ve kterých budou taktéž uvedeny údaje potřebné pro zaplacení faktury. Pokud byste měli s platbou jakýkoliv problém, kontaktujte nás na info@kupnajisto.cz. V případě, že zboží neuhradíte včac, pošleme vám upomínku e-mailem, kterou zaplaťte co nejdříve. Pokud od vás neobdržíme platbu ani poté, pošleme vám poštou dopis s upomínkou a k vašemu dluhu bude připočítán poplatek 150 Kč za náklady s tím spojené. Pokud nezaplatíte ani po této výzvě, budeme nuceni zahájit vymáhací proces v rámci zákonných možností.
Pokud jste zjistili, že vám vybrané zboží nevyhovuje, můžete ho bez udání důvodů do 2 týdnů vrátit. Zboží musí být nepoškozené a v původním obalu. V případě vrácení zboží neplatíte celou fakturu, ale pouze poplatek 39 Kč za využití Kup Najisto.
Lhůta 2 týdny na vyztkoušení zboží s Kup Najisto se počítá od předpokládaného data doručení zboží. V případě, že z nějakého důvodu obdržíte zboží později a nemáte dostatek času na jeho vyzkoušení či zaplacení, napište nám na info@kupnajisto.cz, uveďte variabilní symbol vaší objednávky a my váš problém idividuálně posoudíme a lhůtu pro zaplacení případně posuneme.